Menü

HAKKIMIZDA

Web Tasarim Eko A.Ş 2012  Yılında kurulmuştur. Ekonomik Web Tasarım ve Ucuz Site sloganıyla yola çıkan şirketimiz. Sektörün eksik yanlarını görüp gidermek için 5 senedir soluksuz çalışıyor. Size en iyi hizmeti verebilmek için büyük kampanyalar yapan şirketimiz. Sadece 1 kez ödeyeceğiniz ücret karşılığında size Özel Web Sitesi + Kurulum + Hosting + Alan Adı + Ömür Boyu Açık Kalma Garantisi (HERŞEY DAHİL) Paketi ile piyasada hızla ismini duyuran WebTasarimEko.Com bir çok kesim tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

Çalışma Saatlerimiz 09:00 & 21:00 aralarında faaliyet göstermekteyiz. Pazar günlerimiz tatil günü olduğu için şirketimiz kapılıdır. Haftanın 6 günü (cumartesi dahil) kesintisiz hizmet vermektedir. Size SEO ( Arama Motoru Optimizasyon) olarak’ta hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilcimize bu konu hakkında’da sorularınızı yöneltebilirsiniz. Şirketlere özel tasarımlar sunucu veri tabanı desteği. Bilişim danışmanlığı hakkında çalıştığımız şirketlerde vardır. Talep edildiği taktirde hizmet verilmektedir.

Müşterilerimize sağladığımız sunucularda DDOS koruma ve Güvenlik programı yüklü olup. Hiç bir şekilde saldırı v.b tür yasal olmayan tür davranışlara karşı korumalıdır ve bu hizmeti ücretsiz bir şekilde vermekteyiz. Canlı destek hattımız 7-24 açık olup istediğiniz zaman sorularınızı sorabilir ve destek alabilirsiniz.

Şirketimiz Her Tema ve Ürün DMCA lisans kuruluşu tarafından lisanslanmıştır. Haksız kullanımda veya izinsiz çoğaltılması durumunda. Karşı tarafa hukuku müdahalede bulunacağımızı bildirir ve duyururuz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz Web Tasarim Eko..

 

Web Tasarim EKO

0546 550 50 87 ( Whatsap Destek Hattımız Mevcut)

selimcanikizek@hotmail.com